O NAS

1

Halina Karyszewska

Lekarz okulista

LEKARZ OKULISTA
Halina Karyszewska

Lekarz Okulista z ponad 35 -letnim doświadczeniem. Specjalista w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń narządu wzroku. Jej praca to przede wszystkim korygowanie wad wzroku u pacjentów – krótko- i nadwzroczności, starczowzroczności i astygmatyzmu poprzez dobór korekcji okularowej, jak i soczewek kontaktowych. Dba również o zdrowie młodszych i dobiera korekcję dzieciom od 12 r..ż. Czeka na Państwa w salonie w każdy czwartek

OPTYK
Izabela Kuc-Zbroja

18-letnie doświadczeni branżowe, specjalista refrakcji. Pracę w optyce rozpoczęła w 2002 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijała się zawodowo zdobywając doświadczenie w każdym obszarze związanym z wykonywanym zawodem. Piastowała na stanowisku doradcy klienta, specjalisty refrakcji, dyrektora salonu optycznego oraz kierownika regionalnego w najbardziej rozpoznawalnych w Polsce firmach optycznych. Doświadczenie uzupełniała licznymi kursami i szkoleniami, które zgłębiły jej wiedzę do poziomu fachowca tej branży. Cechuje ją cierpliwość, umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta, dokładność w wykonywaniu swojej pracy, czym zyskała zaufanie i lojalność wielu klientów.

DSC_9280

Izabela Kuc-Zbroja

OPTOMETRYSTA

PONADTO

Współpracują z nami Optometryści, którzy podobnie jak okuliści zajmują się diagnozowaniem i korekcją wad wzroku. Diagnozuje też zaburzenia widzenia obuocznego, takie jak zez, heteroforia (zez ukryty) czy zaburzenia akomodacji (tzw. nastawność oka – dostosowanie się oka do oglądania przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach).